Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

   Nasza firma świadczy swoje usługi od 2009 roku na terenie całego kraju. Główna działalność naszej firmy realizowana jest kilkutorowo i dotyczy:

 

      Usługi telekomunikacyjne

      Usługi elektrotechniczne

      Usługi audio-wideo

      Usługi informatyczne

      Systemy zabezpieczeń

 

     Nasze działania charakteryzują się komple ksowością, dlatego dla naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać pełen zakres usług począwszy od projektu poprzez jego realizację a skończywszy na wykonaniu niezbędnych pomiarów. Specjalizujemy się w tworzeniu jak najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Swoją działalność opieramy na doświadczeniu i zdobytej wiedzy. Dążenie do realizacji tak ambitnego wyzwania zmusza nas do kompleksowej obsługi, dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę usług.


     Nasza oferta jest kompleksowa, przez co staramy się realizować obiekty od początku do końca we własnym zakresie. Oferujemy dodatkowe usługi consultingowe, z uwagi na posiadane doświadczenie w integracji urządzeń pochodzących od różnych producentów i komunikujących się w różnych protokołach. Zawsze stawiamy na wysoką jakość realizacji powierzonych nam zadań. Naszym celem jest bezpieczeństwo systemów, które tworzymy, co owocuje niezawodnością oraz zadowoleniem klientów. Szkolimy osoby z obsługi ośrodków, hoteli i obejmujemy w fachowy serwis.


     W każdej chwili mogą Państwo liczyć na ekipę dobrze wykwalifikowanych specjalistów, instalatorów. Wdrażamy produkty renomowanych firm do naszych usług, tak, aby klienci otrzymali to, co najlepsze, oraz aby pokazać jak bardzo cenimy precyzję i dokładność wyróżniającą te rozwiązania. Gwarantujemy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny i stałą opiekę techniczną w oparciu o umowy konserwacyjne.
Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. 

 

Nasi współpracownicy